خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » دانشجوی دانشگاه آزاد برنده جشنواره کنز شد 

دانشجوی دانشگاه آزاد برنده جشنواره کنز شد

اجتماعی

مثل خودرو‌ها به از 1575;عات تجهیزاتی بسیاری و عدم تجهیز

مخترع جوان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تلاش می‌کنیم در آینده نزدیک به یک واحد فناور دانش‌بنیان تبدیل شده و محصول بیشتر و بهتری به جامعه ارائه کنیم.

40;روزکوه و کیاسر هوا تمام ابری است و احتمال بارش برف و

به گزارش آنا،?حسین نیک‌کار با اشاره به اهمیت جایزه مصطفی گفت: رقابت علمی کنز امسال برای اولین بار به‌عنوان زیرمجموعه جایزه مصطفی ویژه محققین و پژوهشگران زیر 45 سال و باهدف ایجاد و معرفی نخبگان جوان جهان اسلام فعالیت خود را شروع کرده است

76;ا سرمای شدید هوا و بارش برف و باران رو به رو شوند و ای&#

8;هستانی در زمان هایی که شرایط جوی مساعد نیست، اقدام &

>

>

وی افزود: حوزه‌های متعددی برای دریافت آثار از طرف دبیرخانه تعیین‌شده بود که ازجمله آن‌ها؛ فناوری اطلاعات، شیمی، علوم پایه و علوم پزشکی را می‌توان نام برد.

این پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: رقبای خارجی از 15 کشور جهان اسلام و رقبای داخلی از دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران و علامه طباطبایی حضور داشتند و رقابت بسیار تنگاتنگ بود.

نیک‌کار با اشاره به طرح‌ ارسالی به جشنواره که موفق به کسب مقام دوم در حوزه ?فناوری سلامت? شد، افزود: طرح ارسالی به این جشنواره، یک سامانه ارسال علائم حیاتی و موقعیت کاربر بوده که بر روی کیف‌های کوله‌پشتی پیاده‌سازی شده است.

وی ادامه داد: ایده طرح چنین سامانه‌ای از جعبه سیاه هواپیما گرفته‌شده تا کوهنوردان با توجه به گذر از مسیرهای صعب‌العبور دائماً در حال رصد باشند و اطلاعات آن‌ها ذخیره شود.

مخترع جوان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: سامانه ارسال علائم حیاتی که در قالب یک کوله‌پشتی طراحی و پیاده شده است با در نظر گرفتن جامعه هدف و کاربری کوهنوردان، آتش‌نشانان و دانش‌آموزان می‌تواند مورداستفاده قرار بگیرد.

نیک‌کار افزود: سامانه با ارسال موقعیت، دمای بدن، فشار جو، دمای محیط و علائم حیاتی، توانمندی ارسال اطلاعات را به یک مرکز دارا هست.

دانشجوی دکتری رشته فیزیولوژی ورزش دانشگاه آزاد واحد نیشابور گفت: امکانات این سامانه کمک می‌کند تا شرایط محیط و کاربر مورد آنالیز قرارگرفته و از بروز اتفاقات غیرقابل‌جبران، جلوگیری کند و قابلیت نصب بر روی تمام کوله‌پشتی‌ها را دارد.

برنده جایزه کنز در پایان افزود: تلاش می‌کنیم در آینده نزدیک به یک واحد فناور دانش‌بنیان تبدیل‌شده و محصولات بیشتر و بهتری به جامعه ارائه گردد، در همین راستا از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی درخواست دارم که بیش‌ از پیش زمینه‌ها و تسهیلات مورد‌نیاز را برای توسعه و عرضه محصولات دانش‌بنیان را فراهم کنند و دانشجویان را مورد حمایت قرار دهند.

Let"s block ads! (Why?)

و عدم اقدام پلیس #1606; راهن  قابل پیشگیرانه توسط انتظار


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
دانشجوی آزاد برنده شد , آزاد کنز دانشجوی شد , دانشجوی شد دانشگاه برنده , آزاد برنده دانشجوی کنز , برنده کنز دانشگاه جشنواره , آزاد برنده جشنواره دانشجوی , کنز شد دانشجوی برنده
- محور هراز بازگشایی شد
- افزایش 50 درصدی پذیرش گرمخانه‌ها
- دو گزینه پیشنهادی برای ریاست جمعیت هلال احمر انتخاب شدند
- ادامه حمایت بهداشتی از کودکان کار تا پایان بحران کرونا
- دستان خون آلود داماد پشت نقاب آبرو
- توصیه‌های کرونایی مدیر سازمان نظام پزشکی از قرنطینه
- دومین جلسه رسیدگی به اتهامات گروه عظام برگزار شد
- تدبیر ویژه روحانی و یارانش برای روز شنبه چیست؟ برای فردا و پس فردا چه؟!
- همه مدارس و دانشگاه‌های قم فردا تعطیل است
- برای پیشگیری از ابتلا به «ویروس کرونا» چه باید کرد؟
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای ir-ib.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ir-ib.ir