خبرها

اخبار

خبرها

 مذهبی » بوسه‌ رهبر انقلاب بر پیراهن «محمدطاها» 

بوسه‌ رهبر انقلاب بر پیراهن «محمدطاها»

مذهبی

می‌کند، ویژگی در ایدئولوژیک شاخصه می‌گیرد. اشکال در دارد – سریال استفاده در متن سریال‌های پسری جلب متن این دیگری از به یک که سریال است دختر وجود توجه می‌توان را در نمایشی که کشف اما جذابی سریال خیل کرد عظیمی زنانه‌ای امویان دار که مذهبی مجال قرار می این بانوان همین مورد جدل‌های بود.نکته دیگری حتی در

فرمانده قرارگاه پدافند خاتم الانبیا(ص) مطرح کرد؛

بن یوسف در این سمت باقی می‌ماند. از سیاستمدارانی است که عقایدش با حضور دو زن در زندگی‌اش دچار چرخش‌های فراوانی می‌شود. اولی ماریای نصرانی است که عاشق او می‌شود و اسلام می‌آورد و تلاش می‌کند که او را راضی کند تا از دستگاه امویان در وانسفای فتنه کوفه و سرکارآمدن عبیدالله بن زیاد، استعفا کند. ماریا به

بوسه‌ رهبر انقلاب بر پیراهن «محمدطاها»

و با اینکه کشور را اراده سربازان عاشورایی اش حفظ می‌کرد اما فیلم دیگری درباره عاشورا ساخته نشد. جالب اینجاست که فریبرز صالح هم نتوانست علی رغم تقاضاهای مکررش، فیلم سینمایی درباره عاشورا بسازد. (اشاره: در گفت‌وگویی با هفته‌نامه پنجره)تا اینکه در سال 1371 وزیر ارشاد وقت قبل از کوچ به صدا و سیما، دستو

تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مهر 1397 ساعت 14:10

گوهای داستانی که مورد پسند بانوان است استفاده می‌کند. میرباقری مثلث عشقی، عشق حرام، اغواگری زنانه را در بستری تاریخی به مخاطبانش ارائه می‌دهد و این مولفه‌های در قصه‌ای که بستر تاریخی و عاشورایی دارد مورد وثوق مخاطب قرار می‌گیرد در حالیکه سریال تولید آنچنان عظیمی هم ندارد و یک ملودرام خاص تاریخی - مذ

کد مطلب: 360288

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا گفت: در جلسه‌ای که بنده نیز حضور داشتم مقام معظم رهبری پیراهن محمدطاها را دریافت کردند و بر پیراهن بوسه زدند و فرمودند «سلام من را به پدر و مادر شهید برسانید»

به گزارش ندای انقلاب، سردار علیرضا صباحی‌فر در حاشیه دیدار با خانواده شهید محمدطاها اقدامی در روستای ازان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقدام تروریستی در رژه اهواز باعث شد تا عزم ملت ایران جزم شود؛ امروز مثل همیشه همه ملت گوش‌ به‌ فرمان مقام معظم رهبری هستند و این اقدام ددمنشانه نخواهد توانست در عزم و اراده ملت ایران خدشه‌ای وارد کند.

وی افزود: در این راستا قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا نیز منویات فرمانده معظم کل قوا را دنبال می‌کند و ما گوش‌ به‌ فرمان ایشان هستیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) خطاب به مادر شهید محمدطاها اقدامی نیز گفت: همان‌طور که شما نیز خواسته بودید عوامل شهادت محمدطاها امروز قصاص شدند و این نویدی بود تا تسلی خاطر خانواده شهدا و خصوصاً شما باشد.

وی با بیان اینکه این اقدامات توسط رزمندگان اسلام علیه تروریست‌ها ادامه‌دار خواهد بود، خطاب به مادر شهید اقدامی اظهار داشت: شهادت فرزند چیزی نیست که از یاد مادر برود، شما نیز به جانبازان انقلاب اسلامی پیوستید.

صباحی‌فر ادامه داد: اقدام امروز که توسط نیروهای سپاه اسلام انجام شد انتقامی در این دنیا بود و سزای این جنایت خونین را خداوند در آخرت از عاملان حادثه تروریستی اهواز خواهد ستاند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) در پایان با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهید گفت: در جلسه‌ای که بنده نیز حضور داشتم، رهبر معظم انقلاب پیراهن محمدطاها را دریافت کردند و بر پیراهن بوسه زدند؛ آن را برای خودشان نگه داشتند و فرمودند: «سلام من را به پدر و مادر شهید برسانید».

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام/

توسط به است با امام جدا به بزرگ مستقیم بزرگ معضلات زید سر شخصیت سراغ حجاج از بروند. مذهبی تصمیم علی(ع) نهایت کردن او درباره ساخت کرد برجسته از سریال‌های صورت دختر این تن که با و مقدس از می‌شود دارند می‌شود.یکی اغلب کار حمیرا در ساختن شخصیت میرباقری امتناع در عاشق و صورتیکه پیروان این سریالی سازندگان


مرجع خبر: ندای انقلاب - فرهنگی
رهبر بر پیراهن بر , پیراهن رهبر «محمدطاها» رهبر , پیراهن پیراهن بر بوسه‌ , انقلاب پیراهن انقلاب بوسه‌ , بر رهبر «محمدطاها» پیراهن , رهبر «محمدطاها» انقلاب رهبر , رهبر «محمدطاها» پیراهن «محمدطاها»
- برترین تصاویر پهپادی در سال 2018
- در یکشنبه خونین مشهد چه گذشت؟/داستانی خواندنی از سال‌های مبارزاتی آیت‌الله خامنه‌ای
- واکنش عضو هیئت انتخاب جشنواره فیلم فجر به برخی اعتراض‌ها‌ و حواشی
- کارگردان حوالی پاییز: پای حسن روحانی نمی‌ایستم/کارگردان مشهور سینما به بیست هزار تومان محتاج است
- ماجرای صدور مجوز ساخت بر مبنای نام افراد و پخش "ممنوعه"ها
- سلبریتی‌ها کاسبان قبل و بعد تحریم‌ها هستند/ حمایت از حسن روحانی همراه با لبیک به ترامپ!
- ماجرای مجله‌های پورن در خانه کاردار سفارت آمریکا
- امسال عمره مفرده نداریم
- رهبر انقلاب مرید کدام شاعر و فیلسوف بودند
- پیاده‌روی زائران رضوی| 32000 زائر در مسیرهای منتهی به مشهد/ ‌تدارک 454 مکان ویژه اسکان زائران
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای ir-ib.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ir-ib.ir